Kuidas lennata Tenerifele?

Tere tulemast! Siit lehelt leiad soovitusi, kuidas lennata Tenerifele ning leida omal käel soodsaid lennupileteid aasta ringi, st ka suvel, mil Tallinnast enam otselende ei korraldata.

1. Otselennud


 Talvel on Tenerifele lennata lihtne - otselendusid Tallinnast korraldatakse oktoobrist mai alguseni seitsme kuu jooksul. Hooajal 2019/2020 alates (18.10.2018 - 06.05.2019) lendavad tsarterid Tallinnast 2 korda nädalas (kolmapäev ja reede) ja nende tsarterlendude pileteid saate küsida kõigilt reisibüroodelt, kaasaarvatud loomulikult nende tsarterreiside korraldajatelt endilt: TEZ Tourilt, Novatoursilt ja Aurinkolt


TALLINNAST TENERIFELE!


TENERIFE REISIDE MÜÜK TALLINNAST UUEKS TALVEKS ON AVATUD!

Reisid Tallinnast Tenerifele toimuvad kolmapäeviti ja reedeti 18.10.2019 - 06.05.2020 

Kiirusta ja saada oma reisisoov juba praegu teele, sest soodsaid kohti jätkub vaid kiirematele!
Uuel hooajal 2019/2020 toimuvad Tenerife otselennud algusega Tallinnast 2 korda nädalas (kolmapäeval ja reedel). Reisid algavad  18.10.19 ja kestavad kuni 06.05.2020 (viimane tagasilend). Samuti pakuvad reisibürood (näit. ABCReisid jt) otsereise ka algusega Riiast. Otselendudel on hinnas kõigil ka äraantav pagas 15 kg + käsipagas 5 kg.

Lisaks lennupiletitele pakuvad reisibürood ka hulgaliselt erineva tasemega hotellimajutust ja mugavaid apartemente. Küsi pakkumist just endale sobivaks ajaks ja sobiva pikkusega reisile.  Hetkel on ka kohti nii koolivaheajaks, jõulude-ja aastavhetuse reisidele.

Rohkem infot küsi meie koostööpartneritelt:

ABC REISID Argolt http://www.abcreisid.com/?r=201&sk=214
FANTAASIA REISID Silvilt  http://www.fantaasiareisid.ee/reisid-riiast/kanaari-saared-lanzarote-tenerife/
UNION TRAVEL AGENCY Elinalt http://uniontravel.ee/sihtkohad/tenerife/
jt.


Tsarterlendude viimase minuti soodsaid lennupiletid leiate järgnevatelt linkidelt:

Aurinko
BODE.LV (Tallinn, Riia, Vilnius - Tenerife otselendude viimase minuti piletid) UUS!!!
Tjäreborg (Soome keeles)
Rantapallo (Soome keeles)
Napsu (Soome keeles)
Finn (Norra keeles)


Eestile kõige lähemalt liinilende korraldav lennufirma on Norwegian, kelle lennud algavad Helsinkist.


2. Kust otsida ise soodsaid lennupileteid?

Algajatel soovitame kasutada neid otsimootoreid, mis erinevate lennufirmade lende ise teie eest kombineerivad:

UUS! TUTIPLUTI.COM - eesti otsimootor, mis säetud hästi mugavalt otsima sulle kohe Tenerife lende! UUS!

AZair
Momondo
Skyscanner
Matkavarauset
Vertaa.fi (Soome keeles)

3. Millisesse lennujaama tuleb pilet osta?


Tenerifel on 2 lennujaama, Aeropuerto de Tenerife Sur (TFS) saare lõuna- ja Aeropuerto de Tenerife Norte (TFN) lennujaam põhjaosas. Turistina on sul mugavam ja odavam tulla lõunalennujaama, mis asub kuurordi lähedal - vaid 15 minuti autosõidu kaugusel Los Cristianosest, Las Americasest, Costa Adejest. Kui tahad rohkem kohaliku elu ja pealinna Santa Cruziga tutvust teha, võid seigelda ka saare põhjaosas. 

4. Kuidas saada lennujaamast majutuskohta?


a. Rendiautoga
Tenerife saar on avastamist väärt, seega väga paljud rendivad endale ringi sõitmiseks auto ja sellega on ka lennujaamast majutuskohta saamise mure lahendatud. Eestlased on kiitnud näiteks Pluscar, Oasis ja Autoreisen firmasid.

b. Taksoga
Kui auto rentimise soovi ei ole, võib sõita lennujaamast kuurorti ka taksoga. Lõunalennujaamast Costa Adejele sõidu hind jääb umbes 25–30 € kanti. Taksod leiate mugavalt kohe lennujaama eest, kui uksest välja tulete.

c. Bussiga
Kõige värskema info bussiliikluse kohta leiab Titsa kodulehelt www.titsa.com. Nende enda leht kasutab hetkel kaardina tegelikult Google mapsi, seega võib aegade ja marsruutide leidmiseks seda ka otse kasutada, pannes ühistranspordi otsingu alguspunktiks lennujaama (Aeropuerto Tenerife Sur) ja lõpp-punktiks teie majutuse aadressi. Suuremad bussijaamad kuurordis on Los Cristianos ja Costa Adeje. Sõidu hind (seisuga veebruar 2017) lõunalennujaamast Costa Adeje bussijaama on 3,70 € .

d. Transfeer
Transfeeri pakkuvaid firmasid on palju, piisab Google otsingusse märksõnade "transfer tenerife" panekust. Meile on näiteks tuldud Vivatransfer'iga. Eestikeelse transfeeri kohta küsi meilt info@tenerife24.ee.