Genno Uus Anaga Loorberimetsa & 2 Pealinna Gurmeetuur


GIID GENNO selleks hooajaks TULIUUE MARSRUUDIGA 

ANAGA LOORBERIMETSA & KAHE PEALINNA GURMEETUUR
  

stardib
 NELJAPÄEVITI VÄIKEBUSSIGA (13-kohaline kuni max 35-kohaline)
TUUR ON AINULT EESTIKEELNE!

Jälgi meie Facebooki lehte ja Facebooki gruppi, kust leiad värskeima info uue, 2019-2020 hooaja ekskursioonidest ja sooduspakkumistest!Lisaks meie Tenerife24 Eike populaarsele eestikeelsele Suurele Saaretuurile, mis toimub Esmaspäeviti, pakume nüüd oma endistele ekskursantidele ja uutele uudistajatele täiesti unikaalse eestikeelse tuuri nendesse kohtadesse, kuhu meie suure tuuri marsruut ei ulatu. Tutvumiseks vaata pilte meie eelmistest tuuridest.

Giid Genno selleks hooajaks uuendatud Anaga Loorberimetsa & Kahe Pealinna Gurmeetuur on maksimaalselt 9 h pikk.  Alustame teie bussi peale korjamisega hommikul kella 8.20–8.40 linnaosadest: Los Cristianos, Las Americas ja Costa Adeje. Vaata ka kogunemiskohtade kaarti.

Ekskursioon toimub väikese bussiga (13-kohalise kuni maksimaalselt 35-kohalisega) kuna suuremad bussid ei mahu Anaga mägedes ja laskumistel serpentiinide "juukseklambripööretest" lihtsalt läbi. Seega on kohtade arv igal tuuril limiteeritud ja soovitame varakult endale kohad meie mugavas ja konditsioneeritud eksursioonibussis ära broneerida.


Marsruut


SANTA CRUZ DE TENERIFE
praegune provintsi pealinn, Aafrika turg & kohalikud vürtsid ja ravimtaimed, peaväljakult alguse saav kuulus vanalinna kaubatänav, imelise arhitektuuriga ooperimaja, orjakaubanduse musta varjuga kindlus, kahurid & Nelsoni käsi,  churrosed & barraquitod, teater, Hollywoody filmid ja palju muud põnevat...

LA LAGUNA

endine pealinn ja UNESCO maailmapärandiks kuulutatud imeline vanalinn, Hispaania kuulsaima & lugupeetuima piraadi kodulinn, kirik, kus ristiti esimesed põliselanikud kristlasteks, piiskopiloss, mis on olnud ka kasiinoks, boutiqueide & kohvikute jalutustänavad ja ajalugu kihtide kaupa giidil kannul püsides kuulata või isepäi pisut ringi uurida...

ANAGA
muinasjutuline ja ürgne endeemikutest pungil juura-ajastusse kuuluv loorberimets,
guanchi nõidade müstilised riitusekohad, salapärase guanchi-rahva elu ja võimas võitlus hispaanlaste vastu oma saarte eest jpm...

TAGANANA
 
rohelusse uppunud mägede ja kuristike keskele peidetud maaliline kalurikülake

ROQUE DE LAS BODEGAS vana sadama juures

restoran CASA AFRICA
tüüpilise kanaari gurmee hitt-roogadega
mitmekäiguline lõunasöök autentse kanaari köögiga kohalikus restoranis (pearoa valikuteks on: kala/kaheksajalg/sealiha/tortilla ehk hispaania omlett, lisandiks papas arrugadas ehk "kortsukartulid" ja värske kitsejuust koos kuulsate kanaari kastmete - mojo'dega, magustoiduvalikuks flan casa ehk kohalik magustoit piimast, munast, karamellistatud suhkrust, kohalik pulgajäätis või kuulus suhkurmagus kanaari banaan; joogiks kohalik majavein ja vesi)

SAN ANDRES & LAS TERESITAS 
Julmima & kuulsaima kohaliku piraadi koduküla,
 kriitvalge Sahara kõrbeliivaga imekaunis projekteeritud rand 


Hinnakiri


Täiskasvanule
 (al. 14 eluaastast + ) koos mitmekäigulise lõunasöögi- ja koduveiniga: €68 / 
-10% ehk 61€ internetibroneeringutele kui kirjutad sooduskoodiks NETT2019 

Lapsele (3–13-aastastele) koos lõunasöögiga: €35 /
-10% ehk 31,50€ internetibroneeringutele kui kirjutad sooduskoodiks NETT2019 

Suurematele seltskondadele - kui teid on 6 ja rohkem täiskasvanut, siis küsi soodushinda oma grupile! NB! EKSKURSIOON TOIMUB MINIMAALSELT 10 SOOVIJAGA JA EKSKURSIOONI TOIMUMISEST ANNAME TEILE TEADA VAHETULT MINIMAALSE GRUPI TÄITUMISEL VÕI HILJEMALT 40H ENNE EKSKURSIOONIPÄEVA! 

Mida kaasa võtta?

Ekskursandi varustus:
  • Fotoaparaat, vidoekaamera või hää telefon, mis kõik asjad ära teeb, et see reis sulle paremini meelde jääks
  • Soojemad riided mägedes oleku ajaks (tuulejope või fliis, pikad püksid jne), peakate. Kuna selle ekskursioonipäeva jooksul käime ära kõrgusel üle kilomeetri ookeani pinnast ja külastame "vihmametsa" siis nendes kõrgustes võib olla ilm mägedes rannikust jahedam, pilvisem, niiskem, tuulisem (olenevalt aastaajast)
  • Mugavad jalanõud 
  • Joogivesi
  • Uudishimu ja hea tuju
  • Kõiki isiklikke asju ja tagavarariideid, -jalanõusid saate jätta päeva jooksul bussi, kus bussijuht hoiab neil reeglina jõudumööda silma peal.


Vaata ka veel:

SOOVITUUR
Soovid endale või oma kollektiivile valida ise päeva, marsruuti ja veeta see päev vaid oma selstkonnaga/firmaga? Telli omale unistuste tuur! Minimaalne grupi suurus on 8 inimest.

EIKE SUUR SAARETUUR
ESMASPÄEVITI
Kui olete esimest korda Tenerifel või pole varem siin saarel ekskursioone veel kaasa teinud, soovitame esimeseks tuuriks valida vaheldusrikka Eike Suure Saaretuuri, mille jooksul näeb ära esmatutvuseks kõik tähtsaima ja ka suurimad vaatamisväärsused...

EESTIKEELNE NAABERSAARE LA GOMERA EKSKURSIOON
KOLMAPÄEVITI
LISATUURID - TEISIPÄEVITI!!! 
Oktoobrist 2019 alustame paljude meie klientide soovil UUE EESTIKEELSE naabersaare La Gomera regulaarse ekskursiooniga neile, kellel on Tenerife juba risti-rästi läbi sõidetud või suurem huvi just selle imelise rohelise ja põneva ajalooga saarekese vastu. Meie Tenerife24 professionaalsed giidid Genno/Eike viivad teid mugava ja konditsioneeritud väikebussiga ja praamiga päevaks La Gomera saarele, kus on jälgi nii dinosauruste ajastu endeemilistest loorberimetsadest, maadeavastajast Kolumbusest ja põliselanikest guanchidest...