Unistuste pulmad Tenerifel

Oled unistanud, et Sinu pulmad saavad olema ühel  imekaunil päeval hoopis erilised? Oled mõelnud selleks eriliseks päevaks ennast oma armsamaga päikeselise palmisaare ookeanikaldale, kus paljajalu rannas varbad liivas, laintekohin taustamuusikaks, ütlete vaid oma lähedaseimate seltsis üksteisele oma tõelised kooseluvanded ja vahetate truuduse märgiks abielusõrmused? Oled salamisi soovinud tavalise eesti pulma asemel hoopiski lustakat lõunamaarütmides kuumaverelist pidu oma abiellumise tähistamiseks, mida kogu su suguselts mäletab veel põlvkondi? On su hing igatsenud Su elu tähtsaimaks päevaks leida hingematva ja võimsa vaatega imelist looduskaunist vulkaanilist kaljut Atlandi Ookeani ääres, kust mäenukilt lausuda oma pühendumisvanne oma kallile - hinge teisele poolele? 

Tule räägi meile, milline on Sinu unistuste pulm ja meie värskelt 2018 aasta sügisel loodud Tenerife24 pulmakorraldustiim annab oma parima, et Su unistus saaks teoks ja Su elu imelisim päev Tenerifel saaks tõelisuseks!
Kuna Tenerifel saavad lihtsamalt oma abielu ametlikult registreerida vaid Hispaania residendid (kes on vähemalt 2 aastat olnud residendid siin) siis soovitav on oma abielu seaduslik pool korda ajada enne pulmapidu ja vannete-sõrmuste vahetamist Tenerifel. Laialt levinud praktikaks mitteresidentide puhul on ka kiire ametlik registreerumine kodumaal peale pulmatseremooniat ja -pidu päikeselisel palmisaarel.
Meie tiim korraldab Sulle Tenerifel pulmapeo ettevalmistusperioodi, aitame ka residente dokumentatsiooniga ametliku registreerimise puhul siin, aga hoolitseme eesti residendi kogu tseremoonia ja pulmapeo korralduse eest Sulle kodust kaugel (Tenerife24 kiriklike laulatuste korraldusega ei tegele).
Hoolitseme teie eest peoeelsetest iluteenustest (proovimeikidest, -proovisoengutest, hoolitsustest) nii eesti kui ka kohalike hispaanlastest-kanaaridest iluspetsialistide, menüü valikutest, muusika või muusikute valikuteni ja peo toimumiskohani.
Soovijatel on ka eriline võimalus tellida endale rahvusvaheliselt tuntud eesti moekunstnikult, New Yorgi Fashion Week'il 2018/2019 osalenud ja Inglismaal resideeruvalt Kadri Klampelt omaenda unikaalne luksuslik pulmakleit, pulmakingad, aksessuaarid etc. http://www.yufash.com/index.php/y-world/about (rohkem infot sellest luksuslikust lisavõimalusest peagi kodulehel)

Saate valida erinevate pulmatseremoonia ja pulmapeo toimumiskohtade vahel nagu: metsik kaljurand intiimseks sõrmustevahetamise tseremooniaks, liivarand beach-lounge'i kõrval koos cateringiga, sunset-lounge terrass koos cateringiga, basseini-baar Atlandi Ookeani kaldal samuti soovi korral cateringiga, kanaari finca ehk talu mägedes banaani-istanduste keskel ookeanivaadete ja basseiniga, restoran kaljukoopas koos kanaaripärase pulmatoiduga, kuurordi absoluutses keskmes asuv panoraamvaadetega ookeanile diskoteegi terrass koos cateringiga, pulmatseremoonia eesti kapteniga jahi pardal või 60-70-le külalisele pulmapidu katamaraanil Atlandi Ookeanil  jne. Kas soovid tähistada on abiellumist vaid kahekesi või kahesaja pulmakülalisega - anna meile teada!
Teie soovi ja maitse kohaselt on võimalik pulmapeole kutsuda mängima nii DJ-d, muusikuid nii flamencokitarristidest inglaste rockbändini... Meie tiimis on fotograaf ja videograaf.
 Võimalik on sõrmustevahetamise ja vannete andmise tseremoonia läbi viia eesti keeles ja ka õhtut juhtima on võimalik tellida eestlasest pulma juht. 

Kui Sinu unistuseks on pulmad Tenerife saarel - oleme sinu jaoks kogu pulmakorraldustiimiga olemas! Korraldame Sulle sinu kauneima päeva elus. Ja ära unusta, et peale pidu ei pea enam mesinädalatele sõitma - sa juba oled Tenerifel kohal!
Unista julgelt! 

Võta meiega ühendust ja kirjuta oma mõtted meile:
eike@tenerife24.ee
või helista +34 611264915 (olemas ka Wazzup).

NB!
* Abiellujatel oleks välismaal pulma planeerides hea meeles pidada, et 5% koosneb teie pulm ametlikust registreerimisest ja 95% pulmapeost - vannete-sõrmuste vahetamise tseremooniast teie poolt valitud kaunis ja meeldejäävas kohas koos valitud seltskonnaga.
* Ametlik registreerimine käib kiiresti ja võtab Eestis perekonnaseisuametis vaid mõne minuti, samas pulmapidu ja sõrmustevahetamise tseremooniat aga planeerite kaua ja põhjalikult ja ka pidu on pikk. Seega on peotseremoonia emotsionaalselt alati olulisem kuna tähistab ja õnnistab sisse teie abielu ehk soovi pühenduda edaspidi oma elus üksteisele.
* Registreerimisel peate ütlema perekonnaseisuametnikule vaid jah-sõna ja andma allkirja, tasuma riigilõivu jne. Pulmapeol saate vabalt valida üksteisele antud vannete sõnastust, valida selleks imekauni koha ja lähedaste seltskonna ja kujundada oma pidu nii nagu teile sobib ja teie perede rahvuslikud traditsioonid nõuavad.
* Kui registreerite enne pulmapidu Tenerifel ennast ära Eestis perekonnaseisuametis ja mõned päevad hiljem alles tähistate oma abiellumist Tenerifel pulmapeoga - siis traditsiooniks on, et aasta pärast tähistate oma abiellumist pulmapeo kuupäeva järgi, mitte ametliku registreerimispäeva järgi. 
* Tenerifel saavad oma abielu ametlikult registreerida Hispaania residendid (kes on vähemalt 2 aastat olnud residendid siin). Teoreetiliselt on siiski võimalik ka mitteresidentidel oma abielu Tenerifel ametlikult registreerida, aga see on mõttetult pikk ja peaagu võimatu ja bürokraatlik protseduur, mis võib teile maksma minna sadu ja sadu eurosid. Te peaksite lendama Tenerifele sel juhul kaks korda - esimene kord vähemalt 90 päeva enne üritust, et avada oma abiellumisdokumendi fail siin ja teine kord siis juba registreerimiseks ja pulmapeoks.

**** Pildigalerii siin all on 15.02.2019 toimunud Janika & Mardi üllatuspulmast Tenerife lõunatipus Playa Paraisos Roca Negra Sunset Club'is väikeses pere- ja sõprade ringis. Hetkel vaadata telefonikaadrid Eike Feigenbaumi mobiilist ja kaamerast. Profifotod Mae Putk kaamerast leiate peagi lisandumas nii siia lehele kui ka meie Tenerife24 Facebooki lehele!