Soovituurid

2019/2020 turismihooaja Tenerife eestikeelsed saaretuurid toimuvad oktoobrist mai alguseni (18.10.2019 - 06.05.2020)

Jälgi meie Facebooki lehte ja Facebooki gruppi, kust leiad värskeima info uue hooaja ekskursioonide broneerimise algusest ja varajase broneerija sooduspakkumistest!


Vastavalt teie seltskonna eelistustele, soovidele ja mobiilsusele paneme teile kokku SOOVITUURI teile sobival päeval, teile sobiva temaatika, tempo ja kestusega. Giidiks saate kaasa 11 aastat saarel elanud suurte kogemustega professionaalse ja ametlikult litsentseeritud giidi Eike Loe Eike kohta rohkem siit või Eestist Saaremaalt 2018 aastal ära Tenerifele kolinud suure loodusesõbra ja matkaselli - litsentseeritud giid Genno. Loe tema kohta rohkem siit: http://www.tenerife24.ee/et/pages/giid-genno

Soovituuri minimaalne inimeste arv on 8. Andke meile teada, millised on teie eelistused või erisoovid. Näiteks, soovite tuuri jooksul lisaks võimsale loodusele ja ajaloole programmi ka värskendavat ujumist või soovite tuuri jooksul paar tundi shoppamiseks mõnes meie kaunis vanalinnas või pealinnas, soovite täpselt Anaga tuuri marsruuti, aga ilma vulkaan El Teide külastuseta ja selle eest pikemat jalutuskäik-matka loorberimetsas, soovite temaatilist tuuri mööda mango- ja banaaniistandusi, veinimõisaid ehk bodegasid, kohalikke haruldasi käsitööõlle pruulikodasid jne. 

Andke meile aimu oma seltskonna vanuselisest koosseisust, liikumisrõõmust või -piiratusest, huvidest ja unistustest ning koostame teile imeilusa päeva Tenerife saarel! 

Kui olete tulemas sõpruskonna, kollektiivi või koolitusgrupiga, aitame teile koostada terve saareloleku ajaks programmi, millega kogu seltskonna huvid peaks saama kaetud ja meel lahutatud!

Küsige soovituuri pakkumist!