Soovituurid

LÄKS! 

BRONEERIMINE ON ALANUD! 

2018/2019 turismihooaja Tenerife eestikeelsed saaretuurid toimuvad oktoobrist aprillini. 


Jälgi meie Facebooki lehte ja Facebooki gruppi, kust leiad värskeima info uue hooaja ekskursioonide broneerimise algusest ja sooduspakkumistest!


Vastavalt teie seltskonna eelistustele, soovidele ja mobiilsusele paneme teile kokku SOOVITUURI teile sobival päeval, teile sobiva temaatika, tempo ja kestusega. Giidiks saate kaasa 10 aastat saarel elanud Eike! Loe tema kohta rohkem.

Soovituuri minimaalne inimeste arv on 8. Andke meile teada, millised on teie eelistused või erisoovid. Näiteks, soovite tuuri jooksul lisaks võimsale loodusele ja ajaloole programmi ka värskendavat ujumist või soovite tuuri jooksul paar tundi shoppamiseks mõnes meie kaunis vanalinnas või pealinnas, soovite täpselt Anaga tuuri marsruuti, aga ilma vulkaan El Teide külastuseta ja selle eest pikemat jalutuskäik-matka loorberimetsas, soovite temaatilist tuuri mööda mango- ja banaaniistandusi, veinimõisaid ehk bodegasid, kohalikke haruldasi käsitööõlle pruulikodasid jne. 

Andke meile aimu oma seltskonna vanuselisest koosseisust, liikumisrõõmust või -piiratusest, huvidest ja unistustest ning koostame teile imeilusa päeva Tenerife saarel! 

Kui olete tulemas sõpruskonna, kollektiivi või koolitusgrupiga, aitame teile koostada terve saareloleku ajaks programmi, millega kogu seltskonna huvid peaks saama kaetud ja meel lahutatud!