Uus Anaga Muinasjutumetsa Tuur

BRONEERIMINE ON ALANUD! 

Hooaja esimene eestikeelne UUS ANAGA MUINASJUTUMETSA TUUR
stardib
 TEISIPÄEVAL 16.okt 2018! 
Tuur toimub VÄIKEBUSSIGA (19-21-kohaline)

Jälgi meie Facebooki lehte ja Facebooki gruppi, kust leiad värskeima info uue hooaja uutest ekskursioonidest ja sooduspakkumistest!


Lisaks meie Tenerife24 Eike populaarsele eestikeelsele Suurele Saaretuurile, pakume nüüd oma endistele ekskursantidele ja uutele uudistajatele täiesti unikaalse eestikeelse tuuri nendesse kohtadesse, kuhu meie suure tuuri marsruut ei ulatu. Tutvumiseks vaata pilte meie eelmistest tuuridest.

Uus Anaga Muinasjutumetsa Tuur on maksimaalselt 9 h pikk.  Alustame teie bussi peale korjamisega hommikul kella 8.10–8.30 linnaosadest: Los Cristianos, Las Americas ja Costa Adeje. Vaata ka kogunemiskohtade kaarti.

Ekskursioon toimub väikese bussiga (19-22-kohalise kuni maksimaalselt 35-kohalisega) kuna suuremad bussid ei mahu Anaga mägedes ja laskumistel serpentiinide "juukseklambripööretest" lihtsalt läbi. Seega on kohtade arv igal tuuril limiteeritud ja soovitame varakult endale kohad meie mugavas ja konditsioneeritud eksursioonibussis ära broneerida.


MarsruutVILAFLOR

EL TEIDE põhjakülg
vulkaan ja kaldeera Las Cañadas - Los Roques de Garcia gaunchide jumalate kummardamise tagorod - Las Minas de Jose luited - El Teide rahvuspark

ESPERANZA
 männi- ja seenemetsad 

LA LAGUNA

endine pealinn ja UNESCO maailmapärandiks kuulutatud imeline vanalinn

ANAGA
muinasjutuline ja ürgne loorberimets

TAGANANA
kaluriküla

ROQUE DE LAS BODEGAS vana sadam

CASA AFRICA
kolmekäiguline lõunasöök autentse kanaari köögiga kohalikus restoranis (I potaje verduras ehk juurviljasupp, II prae valikus: kala/kaheksajalg/sealiha/tortilla ehk hispaania omlett, lisandiks papas arrugadas ehk kortsukartulid ja värske kitsejuust koos kuulsate kanaari kastmete mojo'dega, III flan casa ehk kohalik magustoit piimast, munast, karamellistatud suhkrust; joogiks kohalik majavein või vesi)

PLAYA DE LAS TERESITAS
Sahara liivaga rajatud kunstrand 

SANTA CRUZ DE TENERIFE
uus pealinn


Hinnakiri


Täiskasvanule
 (al. 14 eluaastast + ) koos mitmekäigulise lõunasöögi- ja koduveiniga: 58 €

Lapsele (3–13-aastastele) koos lõunasöögiga: 35 €

Suurematele seltskondadele - kui teid on 6 ja rohkem täiskasvanut, siis küsi soodushinda oma grupile! 

🦎🌴UUE TUURI SOODUKAS! 🌴🦎
Anaga Muinasjutumetsa Tuurile nüüd soodushind 10€ võrra soodsam!!
Kui broneerid kiiresti enne 15.oktoobrit - on hind meie unikaalse marsruudiga Tenerife kirdenurga ekskursioonile vaid 48€ täiskasvanu ja 25€laps.
Sooduskood - ANAGA2018.
 Teiega tuuritab Tenerife24 tiimi uus tegija - Genno.
🌿 Broneerida saab soodushinnaga kogu puhkusehooaja 2018/2019 Uutele Muinasjutumetsa Tuuridele okt-aprillini, kui teie broneering on tehtud veel 14.10 kuupäevaga! 🌿


Mida kaasa võtta?

Ekskursandi varustus:
  • Fotoaparaat, vidoekaamera või hää telefon, mis kõik asjad ära teeb, et see reis sulle paremini meelde jääks
  • Soojemad riided mägedes oleku ajaks (tuulejope või fliis, pikad püksid jne), peakate. Kuna selle ekskursioonipäeva jooksul käime ära kõrgusel üle kilomeetri ookeani pinnast ja külastame "vihmametsa" siis nendes kõrgustes võib olla ilm mägedes rannikust jahedam, pilvisem, niiskem, tuulisem (olenevalt aastaajast)
  • Mugavad jalanõud 
  • Joogivesi
  • Uudishimu ja hea tuju
  • Kõiki isiklikke asju ja tagavarariideid, -jalanõusid saate jätta päeva jooksul bussi, kus bussijuht hoiab neil reeglina jõudumööda silma peal.


Vaata ka veel:


SOOVITUUR
Soovid endale valida ise päeva, marsruuti ja veeta see päev vaid oma selstkonnaga? Telli omale unistuste tuur! Minimaalne grupi suurus on 8 inimest.

EIKE SUUR SAARETUUR
Kui oled esimest korda Tenerifel või pole varem ekskursioone siin saarel veel kaasa teinud, soovitame esimeseks tuuriks valida Eike pühapäevane suur saaretuur, mille jooksul näeb ära esmatutvuseks kõik suurimad vaatamisväärsused.