Soovituurid

Vastavalt teie seltskonna eelistustele, soovidele ja mobiilsusele paneme teile kokku SOOVITUURI teile sobival päeval, teile sobiva temaatika, tempo ja kestusega. Giidiks saate kaasa 9 aastat saarel elanud Eike! Loe tema kohta rohkem.

Andke meile teada, millised on teie eelistused või erisoovid. Näiteks, soovite tuuri jooksul ujumist, soovite tuuri jooksul paar tundi shoppamiseks mõnes meie kaunis vanalinnas või pealinnas, soovite täpselt Anaga tuuri marsruuti, aga ilma vulkaan El Teide külastuseta ja selle eest pikemat jalutuskäik-matka loorberimetsas, soovite temaatilist tuuri mööda mango- ja banaaniistandusi, veinimõisaid ehk bodegasid, kohalikke haruldasi käsitööõlle pruulikodasid jne. 

Andke meile aimu oma seltskonna vanuselisest koosseisust, liikumisrõõmust või -piiratusest, huvidest ja unistustest ning koostame teile imeilusa päeva Tenerife saarel! 

Kui olete tulemas sõpruskonna, kollektiivi või koolitusgrupiga, aitame teile koostada terve saareloleku ajaks programmi, millega kogu seltskonna huvid peaks saama kaetud ja meel lahutatud!