Eike Suur Saaretuur

EIKE SUUR SAARETUUR 
stardime esimese tuuriga 21.
oktoobrist 2019 ja sedasi kuni 3.maini 2020
 
VÄIKEBUSSIGA (13- kuni 21-kohaline)

Jälgi meie Facebooki lehte ja Facebooki gruppi, kust leiad värskeima info 2019-2020 hooaja ekskursioonidest ja sooduspakkumistest.Elan Tenerifel püsivalt juba üksteist aastat, asutasin siin Tenerife24 firma ja alustan nüüd giidina juba kümnendat ekskursioonihooaega eestlastele (al. aastast 2010) selle ainulaadse marsruudiga tuuriga. Armastan seda saart meeletult ja seetõttu ei ole olnud kuigi keeruline õppida tundma Tenerife põnevat mitmekihilist ajalugu, haruldaselt imelist ja mitmekülgset võimsat loodust ja teha ära professionaalse giidi ametlikud kutsetunnistused. Olen kujundanud selle Tenerife saaretuuri aastatega selliseks, et teil kuluks vaid üks päev, et seda imekaunist saart jäägitult armastama hakata ja näidata teda teile nii erinevatest külgedest ja täpselt nii palju kui see päikesetõusust päikeseloojanguni üldse võimalik on. Ootan teid kõiki sellele imelisele saarele Atlandi Ookeani keskel puhkama ja uudistama! Rõõmsate kohtumisteni tuuril! Bienvenido! 
- Teie giid Eike!

Vaata eelmiste tuuride pilte.

Selle aastate jooksul sisse töötatud ainulaadse marsruudi ja temaatikaga sisutiheda tuuri jooksul näeme ära kõik, mis on saarel just esmatutvuse puhul väärtuslikku ja olulist väisata. Seda kõike vaid ühe puhkusepäevaga. Säästate seega endale kulla hinnaga suvitusaega ja saate peale tuuri rahulikult jätkata oma programmi uute ettevõtmistega või siis libistada ennast rahumeeli päevitustoolile ja nautida kogu ülejäänud aja vaid päikest ja Atlandi Ookeani, teades juba täpselt, millisele imelisele saarele lennuk teid tõi.

EIKE SUUR SAARETUUR kestab minimaalselt 9 tundi. Alustame teie bussi peale korjamisega hommikul kella 8.10–8.30 linnaosadest Los Cristianos, Las Americas ja Costa Adeje. Vaata ka kogunemiskohtade kaarti.
Ekskursioon toimub 13-22-kohalise mugava konditsioneeritud VÄIKEBUSSIGA. Erandkorras sõidame seda tuuri maksimaalselt 35-kohalise bussiga kuna suuremad bussid ei mahu mägedes Masca kuristiku laskumistel serpentiinidel "juukseklambripööretest" lihtsalt läbi. Seega on kohtade arv igal tuuril limiteeritud ja meie soovitus on varakult endale kohad meie eksursioonibussis ära broneerida.


Marsruut


VILAFLOR 
El Pino Gordo - kanaari männi metsad 1600m kõrgusel ookeanipinnast
ja romantilised kohalikud legendid

EL TEIDE 3718m
Hispaania kõrgeim tipp - Vulkaan ja kaldeera Las Cañadas - Los Roques de Garcia kaljud - vulkaan El Teide rahvuspark, mis on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse

MASCA KURISTIK 
Kanaari saarte endiste põliselanike ehk 
guantšide püha kuristik ja endine piraadiküla hiigelkuristiku äärel

GARACHICO
hispaanlaste poolt 15.sajandil rajatud esimene, dramaatilise saatusega pealinn, mida tabas üks õnnetus teise järel...

ICOD DE LOS VINOS
1000-aastane endeemiline draakonipuu, mida põliselanikud pidasid pühaks puuks ja energia allikaks
veinidegustatsioon MUSEO DE MALVASIA' s ehk malvaasia veini muuseumis (pileti hinnas)
kahekäiguline LÕUNASÖÖK restoranis CASA CARMEN (praad, magustoit ja jook pileti hinnas sees)

LA OROTAVA
käsitöömeistrite keskus Casa de Los Balcones
põneva ajalooga saare jõukale koorekihile kuulunud imekaunis vanalinn

CANDELARIA
püha linna peaväljakul Musta Madonna ehk Candelaria Neitsi basiilika
 põliselanike ehk g
uantšide üheksa viimase kuninga ehk menceyese skulptuurid ookeani kaldal

Hinnakiri

 

Täiskasvanule (al. 14 eluaastast + ) koos lõunasöögi- ja veinidegustatsiooniga: 68€
-10% ehk 61€ internetibroneeringutele kui kirjutad sooduskoodiks NETT2019 

Lapsele (3–13-aastastele) koos lõunasöögiga:  38€
-10% ehk 34€ internetibroneeringutele kui kirjutad sooduskoodiks NETT2019 

Suurematele seltskondadele - kui teid on 6 ja rohkem täiskasvanut, siis küsi soodushinda oma grupile!Mis ma kaasa võtan?


Ekskursandi varustus:
  • Fotoaparaat, vidoekaamera või hää telefon, mis kõik asjad ära teeb, et see reis sulle paremini meelde jääks
  • Soojemad riided mägedes oleku ajaks - tuulejope või fliis, pikad püksid, peakate jne. (Kuna ekskursioonipäeva jooksul käime ära kõrgusel u. 2200 m ookeani pinnast, siis nendes kõrgustes võib olenevalt aastaajast olla ilm mägedes rannikust jahedam, pilvisem, niiskem ja tuulisem.)
  • Mugavad jalanõud 
  • Joogivesi
  • Uudishimu ja hea tuju
  • Kõiki isiklikke asju ja tagavarariideid, -jalanõusid saate jätta päeva jooksul bussi, kus bussijuht hoiab neil reeglina jõudumööda silma peal. 


Vaata lisaks:


GIID GENNO UUS ANAGA LOORBERIMETSA & 2 PEALINNA GURMEETUUR
NELJAPÄEVITI
Neile, kellel Tenerife suurimad vaatamisväärsused juba suure saaretuuri jooksul nähtud pakume ka täiesti uue ja põneva marsruudiga eestikeelset GIID GENNO ANAGA LOORBERIMETSA & 2 PEALINNA GURMEETUURI. Selle käigus piilume saare imelistesse kohtadesse Tenerife kirdetipus - sõidame müstilisse loorberimetsa ning käime mööda neid radu, kuhu Eike Suure Saaretuuri käigus ja ka ilmselgelt esimese Tenerife reisi jooksul puhtalt ajapuudusest ei jõua.

EESTIKEELNE NAABERSAARE LA GOMERA EKSKURSIOON
TEISIPÄEVITI (LISATUUR!)
KOLMAPÄEVITI
Oktoobrist 2019 alustame paljude meie klientide soovil UUE EESTIKEELSE naabersaare La Gomera regulaarse ekskursiooniga neile, kellel on Tenerife juba risti-rästi läbi sõidetud või suurem huvi just selle imelise rohelise ja põneva ajalooga saarekese vastu. Meie Tenerife24 professionaalsed giidid Genno/Eike viivad teid mugava ja konditsioneeritud väikebussiga ja Naviera Armas praamiga päevaks La Gomera saarele, kus on jälgi nii dinosauruste ajastu endeemilistest loorberimetsadest, maadeavastajast Kolumbusest ja põliselanikest guanchidest... jpm

SOOVITUUR
Soovid endale või oma kollektiivile valida ise päeva, marsruuti ja veeta see päev vaid oma selstkonnaga/firmaga? Telli omale unistuste tuur! Minimaalne grupi suurus on 8 inimest.