Eike suur saaretuur

Juba kaheksandat hooaega, alates aastast 2010, olen ma sõitnud igal nädalal oktoobrist aprillini eestlastega Tenerife saarel ringi, et ühe päevaga ära näidata seda imelist saart nii palju kui see päikesetõusust päikeseloojanguni võimalik on. Vaata eelmiste tuuride pilte.

Kuna viimastel aastatel on reisikorraldajad Tallinnast väljuma pannud lausa 2-3 lendu nädalas ja eesti puhkaja oskab ka ise suurepäraselt lendusid kombineerides saarele jõuda, on soovijaid tuurile rohkem kui varem, siis jätkame ka uuel hooajal oma SUURE SAARETUURIGA lendude saabumistele vastavalt ja meie klientidele sobivalt PÜHAPÄEVITI. 

Ära näeme selle aastate jooksul sisse töötatud ja sisutiheda tuuri jooksul kõik, mis on saarel just esmatutvuse puhul väärtuslikku ja olulist ära näha ja seda kõike ühe päevaga. Seega säästate endale kulla hinnaga puhkusepäevi ja saate peale tuuri rahulikult jätkata oma programmi uute ettevõtmistega või siis libistada ennast rahumeeli teenitult päevitustoolile ja nautida kogu ülejäänud aja päikest ja ookeani, teades juba täpselt, kuhu lennuk teid tõi.


EIKE SUUR SAARETUUR kestab minimaalselt 9 tundi. Alustame teie bussi peale korjamisega hommikul kella 8.10–8.30 linnaosadest Los Cristianos, Las Americas ja Costa Adeje. Vaata ka kogunemiskohtade kaarti.

Ekskursioon toimub väikese bussiga (19-22-kohalise kuni maksimaalselt 35-kohalise bussiga) kuna suuremad bussid ei mahu mägedes laskumistel serpentiinide "juukseklambripööretest" lihtsalt läbi. Seega on kohtade arv igal tuuril limiteeritud ja meie soovitus on varakult endale kohad meie eksursioonibussis ära broneerida.
Marsruut


VILAFLOR 
El Pino Gordo - kanaari männi metsad
legendid

EL TEIDE 3718m
vulkaan ja kaldeera Las Cañadas - Los Roques de Garcia -
El Teide rahvuspark

MASCA 
põliselanike 
guantšide püha kuristik ja endine piraadiküla

GARACHICO
hispaanlaste rajatud esimene, dramaatilise saatusega pealinn

ICOD DE LOS VINOS
veinidegustatsioon MUSEO DE MALVASIA' s 

kahekäiguline lõunasöök restoranis CASA CARMEN (praad, magustoit ja jook hinnas)

LA OROTAVA
käsitöömeistrite keskus Casa de Los Balcones
põneva ajalooga saare koorekihile kuulunud vanalinn

CANDELARIA
Must Madonna
 g
uantšide üheksa viimast kuningat ehk menceyes’t

Hinnakiri


Täiskasvanule (al. 14 eluaastast + ) koos lõunasöögi- ja veinidegustatsiooniga: 54 €
Lapsele (3–13-aastastele) koos lõunasöögiga:  30 €Mis ma kaasa võtan?


Ekskursandi varustus:
  • Fotoaparaat, vidoekaamera või hää telefon, mis kõik asjad ära teeb, et see reis sulle paremini meelde jääks
  • Soojemad riided mägedes oleku ajaks - tuulejope või fliis, pikad püksid, peakate jne. (Kuna ekskursioonipäeva jooksul käime ära kõrgusel u. 2200 m ookeani pinnast, siis nendes kõrgustes võib olenevalt aastaajast olla ilm mägedes rannikust jahedam, pilvisem, niiskem ja tuulisem.)
  • Mugavad jalanõud 
  • Joogivesi
  • Uudishimu ja hea tuju
  • Kõiki isiklikke asju ja tagavarariideid, -jalanõusid saate jätta päeva jooksul bussi, kus bussijuht hoiab neil reeglina jõudumööda silma peal. 


Vaata ka veel:


EIKE UUS ANAGA TUUR
Neile, kellel Tenerife suurimad vaatamisväärsused juba suure saaretuuri jooksul nähtud pakun al.  2017 kevadest ka täiesti uue ja põneva marsruudiga eestikeelset ANAGA TUURI, mille käigus piilume saare nendesse imelistesse kohtadesse ja sõidame mööda neid radu, kuhu suure saaretuuri käigus ja ka esimese Tenerife reisi jooksul ilmselgelt puhtalt ajapuudusest ei jõua.

SOOVITUUR
Soovid endale valida ise päeva, marsruuti ja veeta see päev vaid oma selstkonnaga? Telli omale unistuste tuur! Minimaalne grupi suurus on 8 inimest.